معرفی شرکت بازرگانی چسب چی

 شرکت بازرگانی چسب چی یکی از ۳۰ شرکت زیر مجموعه هلدینگ بزرگ بین المللی ساینا با سرمایه بخش خصوصی و مدیریت آقای روح الله جعفری از سال ۱۳۶۴ در ایران فعالیت خود را آغاز نمود.

مهندس روح الله جعفری
DBA: ROOHOLLAH JAFARI

با پیشرفت علم و تکنولوژی بنا بر نیاز جامعه این شرکت در امر کار آفرینی و اشتغال زایی بصورت تخصصی در ایران شروع به فعالیت واردات تامین بازاریابی و فروش انواع محصولات  بسته بندی و خشکبار گل و شرینی نمود

تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقأ کیفیت محصولات و ارایه خدمات ویژه پس از فروش و آموزش در پیشبرد اهداف مشتریان و جلب رضایت مصرف کننده از اهداف اصلی این شرکت میباشد.

اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی ، تامین مواد اولیه مورد نیاز اصناف مرتبط و در بخش بازرگانی خارجی بهتر و سریعتر نمایان شدن بعنوان یک شرکت ایرانی موفق در  بازار مصرف در اقصی نقاط جهان است .

 از جمله خدمات متمایز این مجموعه میتوان به مشاوره های تخصصی و آزمایشات و تست های کیفی و کمی بر اساس نیاز مشتری نام برد.

این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک با توسعه در زمینه تولید انواع چسب از واردات جلوگیری به عمل آورد.

شرکت بازرگانی چسب چی چاپ لوگو روی چسب نواری

 شرکت بازرگانی چسب چی. تولید و چاپ لوگو روی چسب با مدرن ترین دستگاه های روز جهان.با توجه به نیاز بسته بندی شرکت های تولیدی و شرکت های بسته بندی عمده به چسب های نواری. چاپ لوگو اختصاصی روی چسب های بسته بندی. می تواند تاثیر خوب در کیفیت بسته بندی های شما باشد. چاپ لوگو روی چسب نواری در تبلیغات برند و یا محصول تولیدی تاثیر مثبتی رو دارد. اگر به دنبال تبلیغات ارزان و با بازدهی خوب روی کارتن ها و جعبه های بسته بندی خود هستید پیشنهاد میکنیم چاپ روی چسب نواری رو امتخان کنید. چاپ لوگو روی چسب های نواری شیشه ای در عرض و طول های سفارشی. با رنگ دلخواه مشتری

چاپ لوگو روی چسب های نواری

شرکت بازرگانی چسب چی برش چسب های نواری

برش چسب های نواری بنا به سفارش مشتری.برش چسب جز از خدمات سفارشی است که شرکت بازرگانی چسب چی این امکان رو دارد به سفارش مشتری در عرض و طول سفارشی. چسب مورد نیاز شمارو برش بزند. برش چسب های نواری شیشه ای، برش چسب نواری کاغذی 

برش چسب های نواری_ چسب چی

 این شرکت با دید و نگاه به آینده سعی در راه پیشرفت خود برداشت و با تمرکز به نیرو های کاری جوان و متخصص وبه پشتوانه مدیران زبده گام به گام رو به تلاش نهاد و با تلاش و همت به تنوع تولیدات خود افزود. این شرکت با تلاش روز افزون مدیران ارشد با شناسایی و بررسی نقاط کلیدی بازار به شناسایی کیفیت مورد نظر مشتری و مطابق با نیاز های بازار روز به روز به تنوع و کیفیت محصولات خود افزود به گونه ای که درصد بالایی از سهم بازار را به خود اختصاص داد. این شرکت با استفاده از فن متمرکز به روی نقاط کلیدی و شاهرگ های اصلی دست تمامی واردکنندگان این نوع محصول را کوتاه و سعی را بر آن نهاد تا بازار های کشور همسایه را نیز در اختیار بگیرد و با تقویت قسمت صادرات ؛ هم اکنون تنها صادر کننده این نوع محصول در کشور به حساب می آید.

 مجموعه چسب چی با دارا بودن متخصصین و کارشناسان زبده در قسمت های مختلف و بخصوص در بخش مشاوره و بازرگانی در حال حاضر بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازرگانی و تامین انواع نوارچسب در خاورمیانه می باشد.که توانسته است از تامین انواع مختلف چسب تا ارسال محصول به دست مصرف کننده و خدمات پس از فروش و مشاوره در صنعت چسب را به خود اختصاص دهد.

 

ارسال پیام