سلام به صفحه درباره ما |

درباره ما

معرفی شرکت بازرگانی چسب چی

 شرکت بازرگانی چسب چی یکی از 30 شرکت زیر مجموعه هلدینگ بزرگ بین المللی ساینا با سرمایه بخش خصوصی از سال 1385 در ایران فعالیت خود را آغاز نمود.

با پیشرفت علم و تکنولوژی بنا بر نیاز جامعه این شرکت در امر کار آفرینی و اشتغال زایی بصورت تخصصی در ایران شروع به فعالیت واردات تامین بازاریابی و فروش انواع محصولات بسته بندییی بسته بندی و خشکبار گل و شرینی نمود

تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقأ کیفیت محصولات و ارایه خدمات ویژه پس از فروش و آموزش در پیشبرد اهداف مشتریان و جلب رضایت مصرف کننده از اهداف اصلی این شرکت میباشد.

اهداف اصلی این شرکت در بازار داخلی ، تامین مواد اولیه مورد نیاز اصناف مرتبط و در بخش بازرگانی خارجی بهتر و سریعتر نمایان شدن بعنوان یک شرکت ایرانی موفق در  بازار مصرف در اقصی نقاط جهان است .   

 این شرکت با دید و نگاه به آینده سعی در راه پیشرفت خود برداشت و با تمرکز به نیرو های کاری جوان و متخصص وبه پشتوانه مدیران زبده گام به گام رو به تلاش نهاد و با تلاش و همت به تنوع تولیدات خود افزود. این شرکت با تلاش روز افزون مدیران ارشد با شناسایی و بررسی نقاط کلیدی بازار به شناسایی کیفیت مورد نظر مشتری و مطابق با نیاز های بازار روز به روز به تنوع و کیفیت محصولات خود افزود به گونه ای که درصد بالایی از سهم بازار را به خود اختصاص داد. این شرکت با استفاده از فن متمرکز به روی نقاط کلیدی و شاهرگ های اصلی دست تمامی واردکنندگان این نوع محصول را کوتاه و سعی را بر آن نهاد تا بازار های کشور همسایه را نیز در اختیار بگیرد و با تقویت قسمت صادرات ؛ هم اکنون تنها صادر کننده این نوع محصول در کشور به حساب می آید.

 از جمله خدمات متمایز این مجموعه میتوان به مشاوره های تخصصی و آزمایشات و تست های کیفی و کمی بر اساس نیاز مشتری نام برد.

این مجموعه با دارا بودن متخصصین و کارشناسان زبده در قسمت های مختلف و بخصوص در بخش مشاوره و بازرگانی در حال حاضر بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازرگانی و تامین انواع نوارچسب در خاورمیانه می باشد.که توانسته است از تامین انواع مختلف چسب تا ارسال محصول به دست مصرف کننده و خدمات پس از فروش و مشاوره در صنعت چسب را به خود اختصاص دهد.

این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک با توسعه در زمینه تولید انواع چسب از واردات جلوگیری به عمل آورد.

فعالیت های عمده :

 این  شرکت یکی از بزرگترین شرکتهای خاورمیانه میباشد که به امر بازاریابی و فروش محصولات وابسته به بسته بندی در بازارهای داخلی و خارجی اشتغال دارد. به منظور توسعه فعالیتهای بازاریابی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، شرکت بازرگانی چسب چی از طریق دفتر مرکزی هلدینگ ساینا واقع در امارات متحده عربی (دبی) اقدام به فعالیت نموده است .

 شرکت بازرگانی چسب چی در راستای انجام وظایف خود در توزیع مواد با راه اندازی  سایت فروش از راه دور   اقدامی در جهت تمرکززدائی و کاهش مراجعه حضوری مشتریان به محل شرکت در تهران نموده است  . با استفاده از این سایت که از طریق اینترنت قابل دسترس است خریداران میتوانند ضمن دسترسی به اطلاعات مربوط به شرکت و کلیه محصولات و فعالیت های شرکت از جای

بصورت مختصر محصولات این شرکت عبارتند از:

نوار چسب های چاپی با آرم و لوگو های مورد نظر مشتری

چسب سلفون (BOPP) بر پایه مواد اولیه نفتی

انواع چسب کاغذی در طول و عرض های استاندارد

انواع چس کاغذی در طول و عرض سفارشی به درخواست مشتری

نواع چسب حرارتی در قطر های 7.4 و11.2 میل

انواع چسب برق در کیفیت و طول های متفاوت

انواع نوار چسب های شفاف و قهوه ای صنعتی مخصوص دستگاه های بسته بندی صنایع مختلف

انواع چسب های شفاف سلفونی دو طرفه

انواع چسب های فومی دوطرفه در عرض های مختلف

ارسال پیام